Včera bylo pozdě? Vytiskneme již dnes! Jsme přímí výrobci vaší reklamy,
proto jsme rychlejší a levnější!

Chci kvalitní tisk

Samolepky

Vyrobíme Vám samolepicí fólie (tištěnou samolepící reklamu), která najde uplatnění v mnoha oblastech. Tiskneme na různé typy fólií, polep desek, výloh, vozidel až po fólie určené k prosvětlení. Pro zvýšení odolnosti a trvanlivosti doporučujeme laminaci, která zaručí zvýšenou trvanlivost Vašeho reklamního média, vyšší odolnost vůči poškrábání apod. Samolepky nabízíme včetně tvarového ořezu a proseku. Používáme samolepící fólie 3, 5 a 7 leté.

Samolepky s ořezem

Vytvoříme Vám originální barevné samolepky včetně ořezu. Na našem plotru Suma S class 1400 vybaveným optickým systémem OPOS jsme schopni vyříznout jakýkoliv tvar od samolepek 5mmx5mm po velkoformátové samolepky 1,35x10m.

Využití samolepek s ořezem:

  • polepy automobilů, strojů, plachet
  • okenní grafika
  • samolepky na zdi a podlahy
  • štítky a etikety
  • bezpečnostní štítky a samolepky
  • … a další

Polepy a celopolepy dopravních prostředků

Dopravní prostředky jsou snad nejlepším nosičem pro Vaše reklamní sdělení. Reklamní plocha je dostatečně velká a reklama je mobilní.

Polepíme Vaše auto či dodávku, realizujeme také polepy dopravních prostředků MHD, nalepit Vám můžeme třeba jen kontakt, přidat můžeme fotografii nebo obrázek. Realizujeme také tzv. celopolepy, které v okamžiku změní vzhled Vašeho dopravního prostředku. Fólie dodáváme matné či lesklé, s odstranitelným či permanentním lepidlem.

Řezaná grafika

Řezaná fóliová grafika najde své uplatnění především v oblasti propagace. Lze ji využít od výkladních skříní, vylepení na bannery či desky až po nalepení na výrobky. Řezání provádíme na plotteru MUTOH. Vyřezávat lze jakékoli samolepicí interiérové, exteriérové, nažehlovací fólie apod. Po vyřezání je provedena separace a montáž na přenosovou fólii.

Wallwrapy – samolepky pro design vašeho interiéru

Speciální samolepky dají Vašemu interiéru (bytu, kanceláři) nový rozměr. Fantazie již nezná mezí, protože jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky.

 Podlahové samolepky

Samolepky patří stále více k používaným a účinným P.O.P. produktům. Po podlahové grafice se můžete procházet křížem krážem, a neublížíte jí. Potkáte se s ní mezi regály v supermarketu, v autosalónu či v obchodě s nábytkem. Streetrap samolepka je vyrobena z unikátního materiálu a používá se v oblasti podlahové grafiky. Jedná se o zalaminovanou polymerickou samolepící fólii se silnou vrstvou agresivního lepidla, které dokáže materiál udržet i na takovém povrchu, jako je asfalt nebo hrubý beton. Používá se pro krátkodobé prezentace na parkovištích, zámkové dlažbě či hrubých dlaždicích.

 ONE WAY VISION fólie – samolepka pro okenní grafiku

One Vision samolepky jsou jednostranné průhledné okenní samolepky, které vyrábíme tiskem na speciální one way vison fólie. Své uplatnění nacházejí na oknech budov, oknech vozidel, skleněných výplních a výloh.


KOMPLETNÍ CENÍK PRO REKL.AGENTURY ZDE