Včera bylo pozdě? Vytiskneme již dnes! Jsme přímí výrobci vaší reklamy,
proto jsme rychlejší a levnější!

Chci kvalitní tisk

Ostatní technologie

AUTOMATICKÁ ŘEZAČKA

Řezačka umožňuje formátování různých materiálů do šíře 170 cm a do tloušťky 0,8 mm, tj. fotografie, samolepky, plakáty a jiné.

 

ŘEZANÁ GRAFIKA

K výrobě řezané grafiky používáme plotter, který umožňuje optický tvarový ořez samolepek tištěných na jakémkoliv stroji.  Tyto řezané samolepky se používají k polepům dopravních prostředků, reklamních tabulí, výloh, prezentačních systémů, k polepu PVC desek apod.

 

LAMINACE

Životnost tisku v exteriéru, ale také v interiéru se dá prodloužit laminací, která zajišťuje otěruvzdornost a světlostálost tisku. Laminace je technologií, která chrání tisk před UV zářením, vodou a oděrem. Nabízíme monomerickou, polymerickou, litou či podlahovou laminaci, a to buď s lesklým či matným povrchem.

K laminaci používáme laminátory, první je charakteristický svou laminací za studena do šíře 1, 6 m, druhý svou možnosti oboustranné laminace (zapouzdření plakátu či tisku do tvrdé fólie až do formátu A3).

 

KALIBRACE

Vlastníme zařízení EYE – ONE XT, kterým jsme schopni plně měřit a profilovat kompletní řetězec zařízení – od monitorů, přes skener, digitální fotografie, tiskárny až po digi-projektory.

 

SVÁŘEČKA BANNERŮ

Svářečka bannerů slouží k panelování, ke svařování bannerů, k lisování oček a průvlaků, tzn., že jsme schopni tisknout prakticky v neomezených formátech, omezením je pouze velikost Vaší reklamní plochy.

 

FORMÁTOVÁNÍ PVC DESEK DO 3, 3 m

Díky zakoupení nové technologie umíme formátovat veškeré PVC desky, a to díky profesionální řezačce PVC desek. Záběr řezacího nože je neomezen, a to jedním řezem až do šíře 3, 3 m šíře desky či jiného materiálu.

 

OPTICKÝ OŘEZ SAMOLEPEK

Nyní jsme schopni realizovat optický ořez včetně výseku na libovolný tvar (samolepky, magnetky a jiné).

 

DIGITÁLNÍ OŘEZ

Jsme pravými pro ty, kteří potřebují tvarový ořez, bez ohledu na to, zda se jedná o postavy, kulisy životní velikosti či pouze malé reklamní tisky. Tiskneme a řežeme do velikosti 2x4m.