Včera bylo pozdě? Vytiskneme již dnes! Jsme přímí výrobci vaší reklamy,
proto jsme rychlejší a levnější!

Chci kvalitní tisk

Jak připravit data

Příjmáme soubory PDF, PNG, JPG, TIFF,  rovněž (INDD , AI , PSD , CDRv13 tyto data jspu předány grafikovi může být účtovaná grafická příprava 0.5 hod ) nejsou úplně tak vhodné pro tisk. Mohou nastat problémy (chybí písma - převeďte všechny texty do křivek ctr+Q, ctrl shift+O, rozdílná barevnost dle verzí corelu, přímé barvy a přetisk barev) PDF, PNG, JPG, TIFF, jsou již vhodnější  zde je třeba mít takové dpi aby odpovídalo vašim představám.
Při pohledu:
0-10cm 600-300 dpi, 10-50cm 100-150 dpi, 50 cm-150 cm 100-72 dpi, 150-300 cm 72-52 dpi při 1ku1 velikosti.
PDF, které připravíte napište do názvu souboru jeho velikost v mm nebo metrech a to skutečný rozměr bez přesahů a to včetně jednotek a typu materiálu. Příklad: “3000X2000mm_4ks_baner.pdf”  předejde se tím tak nedorozumněním. Pokud si přejete tisknout se spadávkou (přesahem) uveďte to prosím. Samolepky jsou bez ořezu stadartně, plachty vždy včetně zahnutí okrajů a oček co 50 cm. Pokud toto chcete jinak vždy uvést v názvu souboru příklad: ”samolepka_1000x500mm_10ks_orez_do_tvaru.pdf” nebo  “baner_200x100cm_orez_jen_na_cisty_rozmer_10ks.pdf” je pak hned jasné co objednávate, vyhněte se v jednom souboru míchat různé materiály a počty kus apod. Tiskneme z RGB či CMYK, avšak nečekejte barvy z všeho monitoru budou stejné i v tisku, tiskárny pravidelně kalibrujeme, avšak pokud budete chtít stejnou barevnost u objednávek , je třeba toto uvést při první objednávce a my budeme vaši zakázku s tímto evidovat a kontrolovat v průběhu výroby.
Nepoužívejte více stránkové PDF, pokud to není dopředu dohodnuto.V případě velkých souborů využijte naše ftp viz video návod, nebo služby jako je www.leteckaposta.cz www.uschovna.cz a podobně, s tím že zásilku si necháte zaslat na svůj email a ten pak přepošlete k nám, čím máte kontrolu nad třetí stranou zda skutečně zpracovala objednávku. Jakmile zašlete k nám email , vždy Vám přijde kontrolní email o doručení, dále pak email o založení zakázky včetně čísla vaší objednávky, které si uschovejte pro pozdější komunikaci.
Zásilky zasíláme přepravní společností, do 24 hod. Je dobré brát v rezervu den navíc jelikož přepravní společnosti né vždy doručí na druhý den. Dle obecných obchodních podmínek při nedodržení času vrací pouze cenu dopravného né škody způsobené na Vaší straně. :-( Cenu poštovného se určuje dle váhy a velikosti balíku od 100 kč obecně.

Děkujeme že jste dočetli až sem.
tým TISKNEME.com